Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobrze działa.
rewelacja 10/10
Kupione na prezent, bo u mnie się sprawdzają od dwóch lat.
Polecam
Jeszcze nie używaliśmy ale bidon jak bidon, po roku wymiana na nowy.
Może być za tą cenę:/
Największa zaleta to cena:)
Trzyma co ma trzymać
Dobre oświetlenie tyłu roweru. POLECAM.
Lampka dobrze oświetla drogę przed rowerem. POLECAM.
Solidny i estetyczny.
wszystko ok
Spełnia oczekiwania. Stabilna konstrukcja po umieszczeniu w niej roweru.
Jako podstawowe oświetlenie (zaznaczenie swojej obecności na drodze/ścieżce) do miasta w zupełności wystarczające.