Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Ok.
Klasa.
Słodkie trochę.
Bardzo fajna i pojemna.
Dobry materiał, torba sprawdziła się w deszczu. Materiał nieco sztywny, ale dzięki temu dobrze trzyma się na ramie. Jeśli ktoś musi zabierać ze sobą adrenalinę pen, idealnie mieści się wewnątrz. Jeszc ze jeden plus, torba wewnątrz nie nagrzewa się tak szybko.
OK
Bardzo dobrze działa.
Polecam, nic dodać nic ująć.
Bardzo dobrze trzyma.
Polecam.
Smaczne, polecam.
Świetna jakość wykonania, pojemność i wygląd - jako fan szarego koloru przyznam, że jest piękna!
Świetna jakość wykonania, wodoodporność i bardzo funkcjonalna pojemność. Mam cały zestaw toreb Osprey i jestem bardzo zadowolony z tego, co oferują.
Świetne wykonanie, jak na markę USWE przystało. Pojemna - dużo większa niż wygląda na zdjęciach!
Naprawdę świetna nerka w dobrej relacji ceny do jakości - porządne wykonanie, dużo kieszeni i przegród, bardzo pojemna.
Świetna sakwa. Śmiało mieści się namiot naturhike 2osobowy, śpiwór, mata pod namiot, materac, zestaw garnków i bluza lub kurtka. Przejechałem z tą sakwą r10 w różnych warunkach na trasie Świnoujście-3 miasto. Świetnie się sprawdziła. Polecam.
Fajna, mała i robi to, co do niej należy.
Super, jak każdy Ortlieb.
Świetny na 200k+.
Nadaje się, dziubek lekko chodzi, dobry strumień picia się leje.
Sprawdza się w podróży. Podstawą jest to że można ją zawieść. Mieści się podstawowy zestaw dla mężczyzn.
Bagażnik wygląda solidnie. Nie miałam okazji wypróbować gdyż wyjeżdżam dopiero za dwa tygodnie. Mogę ocenić po przyjeździe.