Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobrze działa.
Polecam
W tej cenie bardzo dobre światełko
Lampki super. Jakość wykonania i działanie na wysokim poziomie, widać że producent stara się być top, ale mocowania do tego, to jakby im ze 2,50 zostało na ten cel.
Zdecydowanie polecam, niesamowicie przydatne dla osób jeżdżących w pojedynkę.
Lampka jak najbardziej Ok wytrzymuje tyle co jest w opisie polecam
Kupione na prezent, bo u mnie się sprawdzają od dwóch lat.
Genialne rozwiązanie, znakomicie się sprawdza, gdy brakuje miejsca na kierownicy. ALE trzeba mieć punkty montażowe, czyli widelec z możliwością montażu bagażnika/cage'a w dodatku wolne, tj. bez bagażn ika/cage'a. W moim i żony wypadku mamy bagażniki, do których dało się je przykręcić. Trzeba też uważać gdy się opiera/wiesza rower w transporcie, np. w pociągach - mimo wszystko to tylko plastik.
Polecam
Super
Może być za tą cenę:/
Największa zaleta to cena:)
Bardzo praktyczna lampka. Długo trzyma bateria. Sama lampka jest nie duża, czasami używam jako mini latarkę turystyczną.
Bardzo dobra lampka tylna Knog. Może mrugać, może świecić ciągłym , dla mnie lux.
Dobre oświetlenie tyłu roweru. POLECAM.
Lampka dobrze oświetla drogę przed rowerem. POLECAM.
Super świeci, solidna konstrukcja, ale duża masa.
Spełnia wymagania.
Jako podstawowe oświetlenie (zaznaczenie swojej obecności na drodze/ścieżce) do miasta w zupełności wystarczające.
Poprzednia padła po kilku latach. Kupiłem taka sama i jestem zadowolony.
Bardzo dobra lampka z funkcją światła stop.