Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam
W tej cenie bardzo dobre światełko
Zdecydowanie polecam, niesamowicie przydatne dla osób jeżdżących w pojedynkę.
Polecam
Super
Największa zaleta to cena:)
Bardzo dobra lampka tylna Knog. Może mrugać, może świecić ciągłym , dla mnie lux.
Dobre oświetlenie tyłu roweru. POLECAM.
Spełnia wymagania.
Poprzednia padła po kilku latach. Kupiłem taka sama i jestem zadowolony.
Bardzo dobra lampka z funkcją światła stop.
Bardzo dobra. To już druga kupiona sztuka.
Bardzo dobra lampka. Zastąpiła po kilku latach poprzedni model. Jedno ładowanie wystarcza na dwa dni intensywnej jazdy. Dyscyplinuje kierowców.
super
Jest Ok
Super ok.
Świetny, dobra jakość, za te kwotę naprawdę świetnie spełnia zadanie: jestem widoczny. Bateria trzyma długo. Naprawdę dobry produkt, łatwy montaż.
Lampka mega mocna, bez soczewki więc na dystans bez szans z flare rt, ale mnogość trybów, czas działania, kilka sposobów mocowania na plus. Na minus mocowanie na trytytke, można by się pokusić o mocow anie na śrubki.
Polecam, SUPER.
Jest to, o co mi chodziło. Świetna widoczność w słoneczny dzień.
Działa bez zarzutów wszystko zgodnie z opisem i oczekiwaniami. Bateria długo trzyma, fajna opcja stopu.
Świetna lampka, mocne światło, długi czas pracy.
Polecam