Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Świetne wykonanie, jak na markę USWE przystało. Pojemna - dużo większa niż wygląda na zdjęciach!
Naprawdę świetna nerka w dobrej relacji ceny do jakości - porządne wykonanie, dużo kieszeni i przegród, bardzo pojemna.
Polecam
Polecam, bardzo dobry produkt
Nie ma co się rozpisywać. Wg mnie to najlepsza nerka rowerowa od czasów wynalezienia koła. Wygoda, pojemność, funkcjonalność, jakość, wygląd, wszystko to na najwyższym poziomie. No, Evoc po prostu i t yle. Druga taka w rodzinnym team'ie i na pewno nie ostatnia. Polecam!
Dobry do biegania
Świetna rzecz na lokalne lub dłuższe wypady. Kolejny raz została zamówiona na prezent.
Potrzebowałem czegoś niewielkiego bez bukłaka do MTB i to był strzał w 10. Świetna wentylacja - w środku w nerce jest sucho, więc np. telefonu nie muszę zabezpieczać woreczkiem strunowym, żeby nie był mokry od potu. Mam też większą nerkę od konkurencji (popularna francuska marka) i o ile jest to też bardzo fajny produkt, to w porównaniu do Evoc, system wentylacji leży. W nerce mam 2 dętki TPU 29", dwa naboje CO2 20g, pompka CO2, mały multitool ze skuwaczem, łyżka do opon, żele itp. W głównej kieszeni w środkowej kieszonce mieści mi się telefon S25. Z większym byłby problem i trzeba by dać luźno do głównej komory. Miejsca na drobiazgi jeszcze zostaje. Podsumowując bardzo lekka, komfortowa i świetnie wentylowana nerka rowerowa.
Super.
Dużo przegródek, wystarczająca pojemność, dobra jakość, wygoda i fajna regulacja. Nawet dwa bidony wejdą.
super polecam
Wszystko ok.
Praktyczny i wygodny.
Produkt zgodny z opisem, expressowa wysyłka, wszystko na 5! Bardzo, bardzo polecam :)
Rewelacja !
Super produkt. Polecam każdemu na szybki wypad
Bardzo fajna, torebka. Wygodnie leży na plecach, tylko przy większych wyprawach za mała pojemność.
Polecam.
Praktyczna nerka na dłuższy wypad, wygodna, pojemna.
Fajna torba. Dobrze leży. Czasami jeżdżę z nią na rowerze. Dobra jakość i cena.