Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo fajna i pojemna.
Dobry materiał, torba sprawdziła się w deszczu. Materiał nieco sztywny, ale dzięki temu dobrze trzyma się na ramie. Jeśli ktoś musi zabierać ze sobą adrenalinę pen, idealnie mieści się wewnątrz. Jeszc ze jeden plus, torba wewnątrz nie nagrzewa się tak szybko.
Świetna jakość wykonania, pojemność i wygląd - jako fan szarego koloru przyznam, że jest piękna!
Świetna jakość wykonania, wodoodporność i bardzo funkcjonalna pojemność. Mam cały zestaw toreb Osprey i jestem bardzo zadowolony z tego, co oferują.
Super, jak każdy Ortlieb.
Super pojemna, kawał torby. Świetnie trzyma się siodła i zachowuje odległość od bagażnika i opony z tyłu. Jeden z lepszych wzorów toreb na rynku. Nie buja się jest stabilna. Design zwala z nóg, kolor olive, mocny fajny materiał, polecam
Super Dobra jakość, weszła spokojnie między kierownicę gravela, kolor ekstra olive, no i ten patent z workiem do kompresji jest fantastyczny. Naprawdę super sprzęt - polecam
Bardzo wysoka jakość.
Pasuje idealnie do Pinarello Granger X3. Mogłaby mieć sztywniejsze boczki, zamocowana na śruby, otwory pasują.
Fantastyczny, pasuje na Romet Boreas 2, świetny kolor olive, bardzo solidny produkt, mieści spory powerbank i kilka innych drobiazgów, wodoodporny, a dodatkowy pokrowiec ukryty wewnątrz. To super rozw iązanie, gdybyś miał jechać i zostawić rower na kilkanaście godzin w ulewie. Jestem Mega zadowolony.
Spokojnie mogę polecić, system mocowania bezproblemowy, torba trzyma się dosyć sztywno, nie buja się na boki i nie opada na tylne koło. Nieprzemakalność na wysokim poziomie (na razie jazda 3h w ulewie i suchutko w środku). Solidne wykonania (materiał, szwy, klamry). W tym budżecie (~180zł) nie znalazłem nic ciekawszego.
Super pożądany produkt. Uważaj przez zamek coś się zawsze dostanie. Zatem pakuj w worki coś co nie może być mokre.
Zaskakująco pojemna, świetny system mocowania (na śruby albo na pasek). Jedyny minus to zapięcie magnetyczne, o ile przy normalnych drogach się dobrze trzyma, to w przypadku pełnego wypełnienia torby i wjechania w terenową drogę przy wysokiej prędkości zdarzyło się że magnes puścił i potraciłem kilka cukierków. Można to samemu poprawić dodając rzep.
Jakość topeaka w cenie topeaka. Wodoszczelna, zaworek kompresyjny, dobra pojemność
Torba jest dobrze wykonana, solidne rzepy, zapięcia. Bardzo mi pasuje jej rozmiar - przy maksymalnym zwinięciu robi się nieduża sakiewka, przy wykorzystaniu całej pojemności można wrzucić wszystko co potrzebne, a jednocześnie nie lata to na lewo i prawo jak większe torby. Jedyny mały problem to przy siodełku Selle Italia Comfort które nie ma do tradycyjnych prętów dosyć ciężko się ją zakłada - zapięcia do siodełka są grube i brakuje dosłownie 0,5mm żeby to przeszło bez przepychania. Ale da się.
super opcja do torby topeak backloader, nic się nie buja, jest sztywno i nieruchomo, trochę trzeba kombinować, bo jest ograniczona szerokość torby przez boczne widełki, ale da się dopasować zawartość. ogólnie jestem zadowolony, polecam, do gravela super opcja.
Praktyczny pojemnik na multitoole i inne szpeje rowerowe. Wchodzi w klatkę bidona, ale może trochę hałasować, więc zazwyczaj mam go w plecaku.
Deuter to najwyższa jakość. Torba lekka, dobrze się mocuje. Polecam.
Solidna torba pod ramę. Mega pojemna, stabilna. Zrobiła robotę na ostatnim ultra. Polecam.
Bardzo dobry, wodoodporny produkt. Przetestowany w extremalnych warunkach - 200km w ulewie na ostatnim ultra. Polecam.