Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo fajna i pojemna.
Super, jak każdy Ortlieb.
Super pojemna, kawał torby. Świetnie trzyma się siodła i zachowuje odległość od bagażnika i opony z tyłu. Jeden z lepszych wzorów toreb na rynku. Nie buja się jest stabilna. Design zwala z nóg, kolor olive, mocny fajny materiał, polecam
Spokojnie mogę polecić, system mocowania bezproblemowy, torba trzyma się dosyć sztywno, nie buja się na boki i nie opada na tylne koło. Nieprzemakalność na wysokim poziomie (na razie jazda 3h w ulewie i suchutko w środku). Solidne wykonania (materiał, szwy, klamry). W tym budżecie (~180zł) nie znalazłem nic ciekawszego.
Torba jest dobrze wykonana, solidne rzepy, zapięcia. Bardzo mi pasuje jej rozmiar - przy maksymalnym zwinięciu robi się nieduża sakiewka, przy wykorzystaniu całej pojemności można wrzucić wszystko co potrzebne, a jednocześnie nie lata to na lewo i prawo jak większe torby. Jedyny mały problem to przy siodełku Selle Italia Comfort które nie ma do tradycyjnych prętów dosyć ciężko się ją zakłada - zapięcia do siodełka są grube i brakuje dosłownie 0,5mm żeby to przeszło bez przepychania. Ale da się.
Idealna taszka na łatki, łyżki, i pompkę rowerowa.
Nie spodziewałem się, że torby Ulac są tak świetne. Super.
Jak przyszła, to jeszcze przed rozpakowaniem byłem pewien, że trzeba będzie odesłać, bo tam nic nie wejdzie. Weszły: dwa naboje, pompka Momum, dwie łyżki do opon, dętka TPU RideNow, podstawowe klucze imbusowe w malutkiej materiałowej saszetce! Genialna podsiodłówka na szosę!
Na razie wziąłem ją tylko na jedną przejażdżkę ale była to 350 km przejażdżka. Torba sprawdziła się świetnie. Mocowanie jest pewne i torba się nie buja na boki. Jechałem po asfalcie, kiepskim asfalcie i dobrych szutrach. Planuje kupić drugą dla swojej Dziewczyny. Warto
Łatwy montaż, pojemna, dobry zakup.
Wszystko ok.
Wysoka jakość wykonania, polecam.
Porządny produkt, sprzedawany przez porządną firmę.
na zestaw dętka, łyżki, zapinki, nabój co2 wystarczająca
Ok
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, przy wypełnieniu ok 50% lekko rusza się na boki, ale nie jest to odczuwalne w czasie jazdy
Super