Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Ok.
Klasa.
Nadaje się, dziubek lekko chodzi, dobry strumień picia się leje.
Bardzo fajny uchwyt
Tani, lekki, podstawowy uchwyt na bidon. Nic lepszego nie potrzebuję.
Bidon jak bidon ;) Ten akurat jest lekki ,bezzapachowy i dość mały gabarytowo jak na 550ml. To już mój drugi bidon z tej serii i mogę śmiało polecić
Jeden z najlepszych h uchwytów na bidon to już mój 5 zakup. Nie zdarzyło się aby kiedykolwiek z niego wypadł bidon. Polecam na zawody MTB, gdzie na trasie jest wiele korzeni, kamieni itp.
No tu jest sprawa jasna, jak ktoś już używał takich bidonów to wie, że nawet zwykła woda ma lepszy smak
Wizualnie bardzo ładny, ale następnym razem będę szukała bidonu z zaślepką ochronną żeby piach i brud nie dostawał się do środka
Jeszcze nie używaliśmy ale bidon jak bidon, po roku wymiana na nowy.
Warte ceny:)
Nie przecieka:)
Super
Praktyczny pojemnik na multitoole i inne szpeje rowerowe. Wchodzi w klatkę bidona, ale może trochę hałasować, więc zazwyczaj mam go w plecaku.
OK
OK