Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam
Żona zadowolona!
Żona zadowolona czyli jest dobra!
Dość długa!
Bardzo dobry produkt za tą cenę polecam syn mega zadowolony
Super produkt w dobrej cenie polecamy
Mega wygodne gripy, a cena przyzwoita. Zmieniłem z "fabrycznych" gąbeczek i różnica jest ogromna.
dobra cena, fajne "rogi", to już moje drugie - takie same - polecam
Ok
Sztos.
Bardzo wygodne w trakcie jazdy
Pięknie się prezentuje
Świetna jakość!
Idealne!
Rewelacyjna jakość.
Rewelka:)
Rewelka:)
Spoko
Po zmianie ze zwykłej kierownicy rower prowadzi się pewniej i stabilniej, szczególnie przy większych prędkościach. Dodatkowo zyskuje na wyglądzie i aerodynamice.