Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
OK, dobra dętka
Wszystko ok.
Przyzwoita opona w sam raz na treningi szosowe, polecam.
Bardzo dobry łańcuch, używam go w szosówce, jak i w trekkingu.
Polecam.
Ok
ok
działa (czy trwały? za wcześnie by ocenić)
działa (czy trwały? za wcześnie by ocenić)
działa (czy trwały? za wcześnie by ocenić)
Wszystko ok.
działa (czy trwały? za wcześnie by ocenić)
Dzięki łyżkom łatwiej założyć oponę w rowerze szosowym, co nie każde gwarantują.
Ciche, skuteczne.
Komfortowe.
Bardzo dobry.
Polecam.
Działa.
Świetnie wykonane, lekkie opony. Używałem w wersji 28c z dętkami TPU - teraz czas na 30c.