Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
działa (czy trwały? za wcześnie by ocenić)
ok!
Towar warty tej ceny
Towar zgodny z opisem
Po zmianie napędu z 2x11 na 1x11 zębatka zainstalowana zamiast zębatki 40T w korbie GRX 600 1x11. Trochę obawiałem się tego offsetu w stosunku do oryginalnej zębatki, ale wszystko jest ok. Łańcuch ide alnie prosty na 3-4 zębatce (licząc od najmniejszej), a więc tych które są najwięcej używane. Sama zębatka bardzo lekka i ma wyraźnie dłuższe zęby w porównaniu do Shimano.
Według renomowanego serwisu, który montował m tę zębatkę - to bardzo dobry produkt
Ok. bardzo dobrze.
ok
Korby ok
Produkt spełnia moje oczekiwania
Dobra jakość.
Polecam
Szybka, bardzo szybka, błyskawiczna dostawa.
Pasuje idealnie.