Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jest ok, polecam.
Zgodne z opisem w internecie.
Znakomita jakość, niestety trochę za drogi.
Ok
ok
Zgadzam się z opiniami innych użytkowników , jestem zadowolony
Spełnia swoją funkcję
wszystko zgodnie z opisem, bardzo dobrze się sprawdza
Solidna prosta sztyca. Na jedną śrubę. Aluminium. Póki co nie było problemów.
Bardzo dobra sztyca. Karbonowa. Na jedną śrubę, tak jak lubię. Trochę lżejsza niż moja poprzednia sztyca, za to dużo droższa. Teraz to może i ciągle kiepsko jeżdżę, ale przynajmniej mam wypasioną szty cę z włókna węglowego. Pokazuję tą sztycą, że stać mnie i że to nie jest moje ostatnie słowo. Do tego mam teraz pod tyłkiem dwa napisy „hope” - na sztycy i na zacisku. To naprawdę dużo nadziei. A nadzieja umiera ostatnia - podobno. Nic tylko jeździć.
Sztyca używana w rowerze szosowym. Wszystko ok, a cena rewelacyjna.
Znakomita jakość. Polecam.
Świetnie funkcjonuje. Produkt pięknie wykonany.
Sztyca lekka i wydaje się być mocna.
Ogólnie ok, chodzi ciężej niż sl-mt800 z powodu braku normalnego łożyska.
Super sprawa. Komfort jazdy dużo lepszy, a produkt sprawia wrażenie solidnego. Płynna regulacja położenia siodełka na duży plus.
Pasuje idealnie
Jest wygoda o to chodziło
Co można powiedzieć o sztycy. 0mm więc siedzi się bliżej niż z offsetem 20mm. Czerń jest ok, siodło się montuje i reguluje bardzo wygodnie i sprawnie. Nie jest to sztyca z Carbonu więc nikt gramów mie rzyć nie ma po co. Dobry sprzęt w ok pieniądzach :D no i ma duży napis ZIPP ale tylko z jednej strony.
Super, polecam.
Super, polecam.
Dobra sztyca, solidna, ale lekka. Myślę, że ponownie bym kupił.
Polecam. Używam i spełnia rolę.