Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jest ok, polecam.
Ok
ok
Solidna prosta sztyca. Na jedną śrubę. Aluminium. Póki co nie było problemów.
Bardzo dobra sztyca. Karbonowa. Na jedną śrubę, tak jak lubię. Trochę lżejsza niż moja poprzednia sztyca, za to dużo droższa. Teraz to może i ciągle kiepsko jeżdżę, ale przynajmniej mam wypasioną szty cę z włókna węglowego. Pokazuję tą sztycą, że stać mnie i że to nie jest moje ostatnie słowo. Do tego mam teraz pod tyłkiem dwa napisy „hope” - na sztycy i na zacisku. To naprawdę dużo nadziei. A nadzieja umiera ostatnia - podobno. Nic tylko jeździć.
Sztyca używana w rowerze szosowym. Wszystko ok, a cena rewelacyjna.
Sztyca lekka i wydaje się być mocna.
Co można powiedzieć o sztycy. 0mm więc siedzi się bliżej niż z offsetem 20mm. Czerń jest ok, siodło się montuje i reguluje bardzo wygodnie i sprawnie. Nie jest to sztyca z Carbonu więc nikt gramów mie rzyć nie ma po co. Dobry sprzęt w ok pieniądzach :D no i ma duży napis ZIPP ale tylko z jednej strony.
Dobra sztyca, solidna, ale lekka. Myślę, że ponownie bym kupił.
Polecam. Używam i spełnia rolę.
Dobry wybór.
w porównaniu z pseudocarbonem znanej firmy większa pewność, że nie pęknie na obwodzie tak jak carbon
Super wykonanie! Bardzo polecam produkt Bardzo szybka wysyłka
Fajna sztyca jak na taką cenę.
Dobra sztyca
Dobry stosunek cena/jakość
Dobra sztyca, dobrze wykonana. System regulacji świetny.
Bardzo dobra. Jedynie lakier mógłby być bardziej trwały.
Dobra sztyca siodełko się nie luzuje polecam
Super sztyca. Do Unibika Geosa pasuje jak ulał. 2000km i brak zastrzeżeń. Polecam.