Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Ok
wszystko zgodnie z opisem, bardzo dobrze się sprawdza
Sztyca używana w rowerze szosowym. Wszystko ok, a cena rewelacyjna.
Super sprawa. Komfort jazdy dużo lepszy, a produkt sprawia wrażenie solidnego. Płynna regulacja położenia siodełka na duży plus.
Super wykonanie! Bardzo polecam produkt Bardzo szybka wysyłka
Sztyca spoko, ma ciut luzy boczne ale nie przeszkadza to a kręgosłup i tyłek są wdzięczne
Przy wadze 95 kg daje radę, zauważalnie wygodniej jeździ się do lesie, korzeniach czy po chodnikach. Rzadziej trzeba stawać na pedałach, plecy i tyłek odpoczywa. Zobaczymy jak z trwałością, ale póki c o mogę polecić. Jestem zadowolony.
Polecam
Żona zadowolona Spełnia swoje zadanie
Bardzo fajnie wykonana, łatwy montaż siodełka i bardzo wygodna regulacja pochylenia. Podoba mi się :-)
Dobrze wykonana. Podoba mi się.
Łatwy montaż, towar zgodny z opisem.
Naprawdę działa, amortyzuje bardzo skutecznie, mam 80 kg i problemy z kręgosłupem. Teraz nie muszę stawać na pedałach przy jeździe po nierównościach.
Zgodnie z opisem. Działa wspaniale. Na tematy eksploatacyjne, trwałość wypowiedzieć się na razie nie mogę.
Super wykonanie, dobra amortyzacja. Polecam.
Dobry produkt.