Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Wszystko ok
Ok
Rewelka:)
wszystko zgodnie z opisem, bardzo dobrze się sprawdza
Bardzo fajne rozwiązanie. Faktycznie piach mi nie włazi w sztycę. Szczególnie w MTB sprawdza się, ale myślę, że w innych rowerach też się sprawdzi.
Sztyca używana w rowerze szosowym. Wszystko ok, a cena rewelacyjna.
Solidny i dobrze wykonany.
Super sprawa. Komfort jazdy dużo lepszy, a produkt sprawia wrażenie solidnego. Płynna regulacja położenia siodełka na duży plus.
Wszystko ok
Używam i nic się nie dzieje, polecam!
Super wykonanie! Bardzo polecam produkt Bardzo szybka wysyłka
Zgodne z opisem
Sztyca spoko, ma ciut luzy boczne ale nie przeszkadza to a kręgosłup i tyłek są wdzięczne
Przy wadze 95 kg daje radę, zauważalnie wygodniej jeździ się do lesie, korzeniach czy po chodnikach. Rzadziej trzeba stawać na pedałach, plecy i tyłek odpoczywa. Zobaczymy jak z trwałością, ale póki c o mogę polecić. Jestem zadowolony.
Polecam
Żona zadowolona Spełnia swoje zadanie