Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Po 1kkm - szybka, ładnie wskakuje na obręcz, na mleku póki co żadnych problemów.
Polecam , trochę płytki bieżnik ale przyczepność beż zarzutu, prawdziwa opona a nie jajko z plastiku
Wszystko ok, tylko nie umiem tych opon założyć, aby podczas jazdy nie biły. Koła mam idealnie wycentrowane, a opony nie umiem złożyć tak, aby nie biło, jeszcze dziś spróbuję jeszcze raz.
Ok
Dla mnie najlepsza opona, nawet od Vittorii, a znacznie lepsza od GP5000. Rewelacyjnie przyczepna w każdych warunkach, pięknie szumi, małe opory toczenia i najlżejsza. Trwałość ok 5000 km. Nigdy nie b yło flaka-używam 3-ci komplet.
Świetne dętki. Naprawdę po ich założeniu jeszcze nie zdarzyła mi się guma, a wcześniej zawsze się coś trafiało. Dają radę nawet na niskim ciśnieniu, co było dla mnie bardzo istotne. Na tych dętkach je szcze nie przydarzył mi się snake bite.
Extra.
Jakość OK. Jak na tak tani produkt to jestem usatysfakcjonowany tym zakupem. 5 gwiazdek cena/jakość
Bardzo dobra opona i niedroga, odporna na przebicia
Dobra opona na asfalt, wytrzymuje5-6 tysięcy bez problemu, odporna na przebicia
Trzyma rozmiar, łatwo zakłada się na obręcz co ułatwia użytkowanie z dętkami.
Fajna niedroga opona.
rewelacyjne
Dobra cena i dobra jakość więc polecam tego klasyka.