Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Spoko oponka.
Opona cicha ok
Super wylajtowana dętka. Tak, jak ja przyszczypując ją podczas montażu.
bardzo dobre opony przetestowane na zawodach, polecam
Spoko opona. Zakłada się całkiem fajnie. Syn zadowolony.
Jeździ, dobrze wygląda.
Syn bardzo zadowolony :)
Opony jak ta lala eleganckie szybkie trzymają się drogi polecam wszystkim Centrum rowerowe the best
Tanio dobrze idealne
Polecam dobre w teren i na asfalt a do tego wytrzymałe
Polecam
Lekka i spełnia oczekiwania.
Bardzo dobra jakość.
Klasyk enduro na przód. Na tył też się nadaje (np. w polygonie dh tak jest). Mogę tylko polecić. Trzyma w każdych warunkach, na mokrym, suchym, na korzeniach, na kamieniach. Boczne klocki ma agresywne i warto przechylać więcej rower.
Bardzo dobra opona, testowałem w błocie i suchym.