Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Spoko oponka.
Opona cicha ok
bardzo dobre opony przetestowane na zawodach, polecam
Spoko opona. Zakłada się całkiem fajnie. Syn zadowolony.
Jeździ, dobrze wygląda.
Syn bardzo zadowolony :)
Opony jak ta lala eleganckie szybkie trzymają się drogi polecam wszystkim Centrum rowerowe the best
Tanio dobrze idealne
Polecam dobre w teren i na asfalt a do tego wytrzymałe
Polecam
Bardzo dobra jakość.
Klasyk enduro na przód. Na tył też się nadaje (np. w polygonie dh tak jest). Mogę tylko polecić. Trzyma w każdych warunkach, na mokrym, suchym, na korzeniach, na kamieniach. Boczne klocki ma agresywne i warto przechylać więcej rower.
Bardzo dobra opona, testowałem w błocie i suchym.
Polecam
Bardzo dobra opona klasyk
Klasyczek oponki bardzo dobre