Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Żona zadowolona czyli jest dobra!
Pięknie się prezentuje
Dobra, ale trochę krótka.
Najlepsza owijka, jaką miałem. Trwała i ładna. Do tego wygodna.
świetna owijka estetyczna, wygodna, dobrze wykonana, łatwo się owija i dobrze wygląda
Super
Owijka dobrze się "aplikuje" i zapewnia świetny grip. Do tego wygląda premium i jest trwała. Polecam!
Super!
Polecam, mega produkt.
Fajnie się nawija, wszystko spoko
Dobry grip w każdych warunkach pogodowych
Wygląda bardzo ładnie.
Szybki i prosty montaż, plus za korki na regulowane na imbusa.
Dobrze się zakłada i jest dość mięsista w odczuciu. Zobaczymy jak się będzie starzeć, ale pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Używam w gravelu, rewelacyjna jakość.
Super. Polecam.