Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Po 1kkm - szybka, ładnie wskakuje na obręcz, na mleku póki co żadnych problemów.
Świetne. Nie sprawiają trudności przy zakładaniu. Pierwsze jazdy na nich super!
Jestem bardzo zadowolona z tych kół. Jeżdżą tak samo szybko jak oryginalne karbony z roweru. Na tych kołach czuję się pewnie, no i z daleka je słychać
Bardzo dobre
Jeszcze nie wiem jak działa ale Centrum Rowerowe domaga się oceny to ma 5 gwiazdek bo chce być miły
Działa. Nadal trzeba dopompować opony co 3–4 tygodnie, więc nie jest to żaden technologiczny przełom, ale zawór faktycznie się nie zatyka. Polecam osobom, które lubią testować nowe rozwiązania.
Wspaniała, cicha, przyjemnie komfortowa, szybka i dobrze trzymająca się nawierzchni. No mojej obręczy wychodzi nieco szerzej niż nominalne 40 mm. Jest około 43 mm
Kolejna opona do przełaju na lato (szerokość 32 mm).. przejechane jak do tej pory nie całe 1000km. Dwa komplety na dwóch rowerach, trochę po suchym, trochę po mokrym, bez niespodzianek. Jeszcze nie mi ałem okazji przetestować w trudniejszym terenie, ale pierwsze wrażenie pozytywne...
fajna opona polecam
Spoko.
Super oponki.
Bardzo szybka opona. Choć w internetach mówią że podatna na przebicia. Jeszcze nie przebiłem choć ja nie jeżdżę za bardzo po kamieniach.
Sztos
ok
ok, koło jak koło
Szybka dostawa i w dobrej cenie
Świetna opona, przetestowana już w suchych i mokrych warunkach. Cicha, szybka, w obręczy o szerokości wewnętrznej 21mm trzyma wymiar 28mm , mega wygodna na niższym ciśnieniu . Polecam