Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Dobrze się układa i mocno klei.
Dobra taśma mocny klej. Najpierw byłem w sklepie Pan mówi że tylko przez internet .
Taśma lekka w nakładaniu. Dobrze trzyma się obręczy.
łatwo się nakłada, dobrze uszczelnia wygląda na nieco za wąską do obręczy MTB, może powinno być 27 mm, ale nie m w ofercie
Wszystko OK, polecam
Polecam wszystkim
Polecam wszystkim
Polecam.
Polecam.
Chyba najlepsza taśma do tubeless. Gorąco polecam.
OK
Bardzo dobra taśma
Polecam .
Świetna taśma w przystępnej cenie, jedna z lepszych, jakimi oklejałem obręcze. Szerokość 21 mm idealnie nadaje się do oklejenia obręczy o szerokości wewn. 19mm. 5m taśmy wystarcza z lekkim zapasem do kompletu kół 700c.
Łatwo się nawija, wytrzymuje wysokie ciśnienie.
Polecam
Dobra taśma spełnia swoją rolę uszczelniła obręcz, więc działa nie ma, co wymyślać, polecam.
dobra taśma, wystarczy raz obkleić felgę i trzyma
1wszy raz w życiu kleiłem taśmę tubeless na obręcz i ciśnienie nie ucieka po złożeniu opony
Bardzo dobra taśma, łatwo daje się wycisnąć spod niej powietrze. Szybko się nią okleja obręcz.
Zgodnie z opisem
Zastanawiam się, czy nie lepiej dla pewności owinąć podwójnie...taśma od ciśnienia odciska się w otworach na nyple