Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jestem bardzo zadowolona z tych kół. Jeżdżą tak samo szybko jak oryginalne karbony z roweru. Na tych kołach czuję się pewnie, no i z daleka je słychać
ok, koło jak koło
Idealne.
Koła idealne wymiarowo pod moje wymagania - szerokość wewnętrzna 24 sprawia że opona 40 mm układa się na około 41 i jest idealnie. Wysokość 39 mm idealna do roweru All-Road. Jakość obręczy bez zarzut u, zaplot na niezawodnych DT350 + D-Light również perfekcyjny.
Fajne, mocne koła MTB (w dobrej wadze - nieco ponad 2 kg z opaską tubeless). Sztywne, fajnie się prowadzą. U mnie opona 2,25 cala układa się super. Szeroka obręcz dobrze tę oponę "układa". Wyposażone oryginalnie w opaski tubeless (super rozwiązanie). Cena atrakcyjna - i promocyjnie powala z nóg konkurencyjne sklepy. Kupiłem jako zapasowe w razie w, ale ujeżdżam je cały czas. Jedyny minus jak dla mnie - delikatne i subtelne tyrkanie bębenka - osobiście lubię głośno i wyraźnie. Rozwiązania swoiste, markowe - ale hulają. Polecam!
Śmiga super
Znakomite koła!
Po 300 km szprychy z tyłu zaczęły trzeszczeć, po 1k z przodu po lekkim dociągnięciu jest ok. Liczyłem, że będą bardziej pancerne. Niepodważalny plus to świetny wygląd.
Świetne koła jak na razie wydają się pancerne
Koła super różnica ogromna w porównaniu do kół, które od nowego były zamontowane w gravelu Orbea!!! Polecam w 100 % szybka wysyłka koła super zabezpieczone!!! Polecam!!! na pewno to nie były moje ost atnie zakupy w sklepie!!! :)
Fajne niedrogie koła Moja sensa romagna od razu lepiej jedzie
Produkt pierwsza klasa.
Super koła. Bardzo lekko się kręcą i są perfekcyjnie wycentrowane. Wygląd wiadomo jednym się będzie podobać innym nie koniecznie. Jedynie co to piasta mogła by być głośniejsza.
Taka cena za takie koła to nie jest okazja, to jest 6 w totka! PS: Trzeba pamiętać, że przy tej szerokości wewnętrznej obręczy szerokie gumy robią się jeszcze szersze!
Koła wyglądają na solidne, a stożek wydaje się dobrze dopasowany do gravela. Zobaczymy, jak sprawdzą się w praktyce.
Używałem tych kół w Alpach, na Stelvio, Gavi, muszę przyznać że zrobiły na mnie dobre wrażenie, bardzo ochoczo jechały w górę i świetnie zachowywały sztywność na zjazdach. łatwe w serwisowaniu praktyc znie bez kluczy rozbiera się piastę. A waga też nie jest zła.
Wszystko ok:) - nawet naciągi trzymały
Bardzo porządne obręcze, zastanawiałem się między nimi a karbonowymi, wybrałem te ze względu na wytrzymałość, fajnie wyglądają na rowerze
Fajne kółka, jak za tą cenę :)
Super koła!
Kółka petarda/szybkie i lekkie. Kaseta cicha to też dobrze bo na tych trzeszczących myśli nie słychać
Dobre koła do XC lub AM w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam.