Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Działa. Nadal trzeba dopompować opony co 3–4 tygodnie, więc nie jest to żaden technologiczny przełom, ale zawór faktycznie się nie zatyka. Polecam osobom, które lubią testować nowe rozwiązania.
Polecam, warto zainwestować.
Szybkie i łatwe w instalacji, szczelne i nie zapychają się mlekiem. Miłym dodatkiem jest zestaw z dwoma rodzajami uszczelek i oringami. Jakość wykonania świetna!
W drugim rowerze już je mam. Bardzo ułatwiają pompowanie i wstrzeliwanie nowej opony. Nie zalepia się zaworek mlekiem itp. Cena niestety wysoka.
Super wentyle
Działają.
Wszystko bez zarzutów i bardzo ładny kolorek :)
Świetne wentyle, bardzo dobrze uszczelniają
Świetne wentyle, mam je we wszystkich trzech rowerach, nie zapychają się mlekiem, przepływ powietrza bezproblemowy i ciśnieniomierz nareszcie nie wariuje jak przy zapchanej preście
Super
super polecam
To jest hit. Nie wyobrażam sobie tubless bez tych zaworów. Zero problemów z zatykaniem, uszczelnianie opon z pierwszego strzała bo leci powietrze. Zaworek się zakręca palcami bez problemu, polecam każ demu, naprawdę warto!
Po prostu działają, cena jest atrakcyjna.
Wysoka jakość wentyli, ładnie się prezentują na kole, brak możliwości się zapychania przez "mleko". Drogie, ale warto polecić.