Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Ok
Komfortowe.
Jest na pewno wykonane super jakościowo. Powierzchnia posiada różne strefy twardości, choć w ogólnym rozumieniu nie jest miękkie. Widać w tym wszystkim przemyślane działanie producenta. O niebo lepsz e niż seryjne OEM od Giant.
Dla mnie ok.
Bardzo dobre siodełko, wygodne trochę drogie ale warto.
Żona bardzo zadowolona, ja też nie narzekam. Polecam.
Używane w szosie. Jazdy najczęściej od 1.5h o 3h. Nieco węższy nos. W moim przypadku przy rozstawie kości ok.110mm siodełko 140mm daje radę. Po przesiadce ze sztywnego, płaskiego i za szerokiego Mode lu X jest znaczna poprawa w komforcie. Siodło lepiej tłumi drgania i ułatwia zmianę pozycji. Nie jestem klubowy/proamatorem. Nie ścigam się. Opinia zwykłego amatora trenującego i jeżdżącego dla siebie. Siodełko to sprawa indywidualna. Trzeba szukać i znaleźć swoje.
Ok
Super lekkie i mega wygodne!
Wygodne i wytrzymałe:)
Fizik Terra - poezja dla siedzenia, o ile dobrze wybierzesz szerokość w układance pod tytułem rozstaw kości, a pozycja na rowerze. Mam wrażenie, że mi się udało. Jest dobrze. Ale to nic nadzwyczajnego , po prostu tej szerokości używałem już wcześniej. Trochę bym wolał, żeby miało pełny kanał, ale i tak jest dobrze. Może zima będzie lepiej, że nie będzie bardziej wiać po klejnotach. Miałem już siodełka Fizika i uważam, że są dobrej jakości. Aczkolwiek to bardzo osobista opinia. Tak czy owak - trzeba jeździć.
Dla mnie najwygodniejsze.
Jeżdżę po 100 kilometrów bez pampersa. Tyłek dość nie boli. Zrobiłem już na pewno na nim więcej niż 300 kilometrów, ale jeszcze chyba nie dopasowało się jak powinno.
Siodełko początkowo dało w zadek, ale po prawidłowym ustawieniu i kilku jazdach jest już lepiej. Chyba faktycznie adaptative.
Spełnia moje oczekiwania.
Jest różnica. OK
Produkt dobry, wygodny
Świetne siodło wizualnie i po krótkiej adaptacji zadziwiająco wygodne