Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
OK, dobra dętka
ok
Wszystko ok.
Robią co powinny - utrzymują powietrze w środku
Ok
Polecam. Zgodne z opisem.
Dobra, trwała i dosyć lekka.
Ok
Dobra dętka - nie jest zła. Szczególnie, gdy złapiesz kapcia.
dętki jak dętki
Łatki na wypadek kapcia. Kapci nie polecam. Jak już się zdarzy - miejcie łatki. Wygląda na solidny zestaw.
Praktyczny pojemnik na multitoole i inne szpeje rowerowe. Wchodzi w klatkę bidona, ale może trochę hałasować, więc zazwyczaj mam go w plecaku.