Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
OK, dobra dętka
ok
Wszystko ok.
Robią co powinny - utrzymują powietrze w środku
Ok
Polecam. Zgodne z opisem.
Wszystko ok, polecam.
Wszystko ok.
Super wylajtowana dętka. Tak, jak ja przyszczypując ją podczas montażu.
OK
Szybko i w terminie.
Sprawnie i szybko.
Nic dodać, nic ująć, nie więcej co pisać. Miłego dnia.