Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Jestem bardzo zadowolona z tych kół. Jeżdżą tak samo szybko jak oryginalne karbony z roweru. Na tych kołach czuję się pewnie, no i z daleka je słychać
Do trenażera idealne
Jest super
ok, koło jak koło
działa
Idealne.
Koła idealne wymiarowo pod moje wymagania - szerokość wewnętrzna 24 sprawia że opona 40 mm układa się na około 41 i jest idealnie. Wysokość 39 mm idealna do roweru All-Road. Jakość obręczy bez zarzut u, zaplot na niezawodnych DT350 + D-Light również perfekcyjny.
Koła bardzo dobrze się sprawdzają, na tą chwilę duży plus
Fajne, mocne koła MTB (w dobrej wadze - nieco ponad 2 kg z opaską tubeless). Sztywne, fajnie się prowadzą. U mnie opona 2,25 cala układa się super. Szeroka obręcz dobrze tę oponę "układa". Wyposażone oryginalnie w opaski tubeless (super rozwiązanie). Cena atrakcyjna - i promocyjnie powala z nóg konkurencyjne sklepy. Kupiłem jako zapasowe w razie w, ale ujeżdżam je cały czas. Jedyny minus jak dla mnie - delikatne i subtelne tyrkanie bębenka - osobiście lubię głośno i wyraźnie. Rozwiązania swoiste, markowe - ale hulają. Polecam!
Idealnie :)
Produkt zgodny z opisem. Polecam!
Śmiga super
Zgodne z opisem.
Przetestowane w Beskidach.
Wszystko OK, polecam
W tej cenie petarda, waga 760g
Znakomite koła!
Mimo mojej dużej wagi zachowują swój kształt. Nie przeszkadzają im nierówności, dziury.
Po 300 km szprychy z tyłu zaczęły trzeszczeć, po 1k z przodu po lekkim dociągnięciu jest ok. Liczyłem, że będą bardziej pancerne. Niepodważalny plus to świetny wygląd.
Świetne koła jak na razie wydają się pancerne