Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Wszystko ok
Super.
Świetne, płynnie pracują, mega przyczepność. Polecam każdemu!
Solidna jakość, konstrukcja z dłuższymi osiami poprawia zdecydowanie komfort pedałowania
Do trekkingowego roweru wystarczą. Polecam.
100% pozytyw. Świetnie się jeździ, wykonanie super.
Dobry stosunek ceny do jakości, polecam
ok
Super pedały! Wyglądają ekstra. Pierwsze 300km zrobione i bez zarzutu!
Pedały działają, nic więcej od nich nie można wymagać
Dobrze trzymają się butów
dobra jakość, piny trzymają podeszwę jak na klej, a bloki z drugie strony dobrze wpinają i wypinają się z butów, mam je w rowerze MTB i jest ok
super jakość, dokładny pomiar, ładowanie bezproblemowe, wpinanie bezproblemowe, komunikacja z garmin edge też super, bateria długo trzyma, nie mam uwag.