Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Wszystko ok
100% pozytyw. Świetnie się jeździ, wykonanie super.
super jakość, dokładny pomiar, ładowanie bezproblemowe, wpinanie bezproblemowe, komunikacja z garmin edge też super, bateria długo trzyma, nie mam uwag.
Świetne pedały, używam w szosie, i w gravelu tych samych, wiec nie inwestuje w buty typowo szosowe. Te pedały sprawują się świetnie, kapitalne podparcie stopy, waga praktycznie ta sama co spd-sl parę gramów różnicy. Polecam.
Bardzo dobry produkt.
Wszystko ok.
Super dla początkującego, bloki w zestawie (żólte) świetne do nauki wypinania - Myślałem, że będzie to trudniejsze :)
Super
Jakość sama w sobie. Super produkt
Świetny produkt w dobrej cenie.
polecam
Zadowolony.
Bardzo polecam.