Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super.
Świetne, płynnie pracują, mega przyczepność. Polecam każdemu!
Do trekkingowego roweru wystarczą. Polecam.
Dobry stosunek ceny do jakości, polecam
Super pedały! Wyglądają ekstra. Pierwsze 300km zrobione i bez zarzutu!
Pedały działają, nic więcej od nich nie można wymagać
dobra jakość, piny trzymają podeszwę jak na klej, a bloki z drugie strony dobrze wpinają i wypinają się z butów, mam je w rowerze MTB i jest ok
OK
Co tu pisać. Każdy to zna.
Pedały bajka, troszkę gorzej trzyma zapięcie niż dwu stronnych Shimano. Ale za to mogę buty, jakie chcę nic się nie ślizga w zwykłych butach. Za to butach w spd czasami się potrafią wypiąć.
Za cenę 80 zł nic lepszego nie ma, świetnie trzyma moje buty endura.
Najlepszy wybór i doskonały pomiar oraz bezproblemowe parowanie z Wahoo.
Żona zadowolona