Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Szał i wygoda= świetna przygoda rowerowa. Bezpiecznie i elegancko, w tym kasku czuję się szarmancko
Na pierwszy rzut oka wygląda ładnie i solidnie. Niestety nie testowany jeszcze.
Ten kask również bardzo ładny funkcjonalny...no i wygląda na bezpieczny.. Pytają mnie gdzie taki ładny kask kupiłem.. A ja podaje w pewnym miejscu ..gdzie można liczyć na profesjonalna obsługę.. Pozdr awiam.
Kask bardzo ładny co tam ładny .. bardzo funkcjonalny wygląda na bezpieczny super aerodynamika. Obsługa kontakt bardzo dobry. .powiem tak ..Wzorowy. Tu robię zakupy...bo tu są pewne.. Pozdrawiam serde cznie.
Lekki, przewiewny, dobra regulacja i dopasowanie. Na pewno następny kask będzie z ABUSA.
Wszystko OK super
POC klasa sama w sobie
Kask kupiony do biegówki oxfelda dla dwulatka. Świetnie wykonany, lekki, super malowanie. Młody zakłada i nosi po mieszkaniu, bo chce:)
Super produkt . Bardzo szybka dostawa i komunikacja. Polecam naprawdę.
Lekki, dobrze wykonany, fajny design.
W wersji ACE widać wyraźną poprawę jakości wykonania i dopracowanie szczegółów w stosunku do poprzedniej wersji. Pokrętło regulacji również zmienione - to nowe płynniej pracuje i jest nieco zgrabniejs ze.
W cenie promocyjnej 5/5. W cenie katalogowej stanowczo za drogo. Natomiast kask godny polecenia. Wygodny, dobra wentylacja. Atutem jest dodatkowa wkładka.
Świetny produkt.
Lekki, wygodny i zgrabny. Polecam.