Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super okulary, warte swojej ceny, dobrze spełniają swoją rolę podczas jazdy rowerem.
Polecam.
Polecam.
Bardzo wygodna, polecam.
Dobra jakość, Polo.
Świetny produkt. Czuć, że jest to bardzo gruba wkładka do spodenek. Sprawdzi się dobrze w masywniejszych zawodników.
Porządne okulary w przystępnej cenie. Przejeździłam 5 dni po Włoszech i było ok.
Super pod kask:)
Bardzo dobre rękawiczki.
Szał i wygoda= świetna przygoda rowerowa. Bezpiecznie i elegancko, w tym kasku czuję się szarmancko
Bardzo fajna koszulka, na duży plus kolor który jest bardzo widoczny na drodze, jednak ten kolor generuje jeden minus a mianowicie jeśli suszymy koszulkę na dworze to siada na niej jakiś milion robacz ków które potrafią zostawić plamy zwabionych jaskrawym kolorem.
Lekkie i bardzo wygodne spodnie ze znakomitą wkładką. Polecam
Spoko to już druga para zakupiona
3 lata i dalej używane!
Spodenki super. Trochę twardy pampers ale można się przyzwyczaić
Bardzo dobra kurtka, mała, oddychająca i wodoodporna
Rękawiczki wygodne, dobrze skrojone, żelu na nadgarstkach nie pożałowano, mogą się na początku wydawać odrobinę za ciasne, ale po dwóch tygodniach użytkowania zrobiły się w sam raz. Jakościowo bardzo dobre.
Pięć godzin jazdy komfortowo. Polecam