Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo wygodna, polecam.
Bardzo fajna koszulka, na duży plus kolor który jest bardzo widoczny na drodze, jednak ten kolor generuje jeden minus a mianowicie jeśli suszymy koszulkę na dworze to siada na niej jakiś milion robacz ków które potrafią zostawić plamy zwabionych jaskrawym kolorem.
Super jakość. Polecam.
Jeżdżę już w takiej samej tylko czarnej jest doskonała dla tego kupiłem drugą
Przewiewna koszulka z 4 kieszeniami w tym jedną zamykaną na suwak. Dobry zakup. Polecam
Cieniutka, przylegająca i bardzo przewiewna. Dobra jakość
super jakość, przylegająca i oddychająca
Bardzo dobra jakość, rozmiar standardowy, idealna na polskie lato i wiosnę.
Zawsze chciałem mieć koszulkę tego typu by normalnie opalić sobie ramiona, bardzo ładnie wykonana, super materiały, mogłaby być ciut dłuższa z przodu zwłaszcza. Praktyczne 4 kieszenie na plecach plus jedna na zamek, czarna więc pasuje do wszystkiego innego no i normalna cena. Polecam
Rozmiar xl idealny na 180/98kg...
Fajna koszulka. Lubię
Bardzo fajna koszulka, lecz rozmiar dość mały tzn. zawsze noszę M, tym razem L musiałem. Dość ciasnawe rękawki i ogólnie krój mniejszy w każdym elemencie.
Bardzo fajny produkt zgodny z opisem.
Akurat bardzo spoko koszulka. Lubię w niej jeździć.
Super produkt, idealny na upalne dni.
Polecam.
Produkt bardzo dobry
Produkt bardzo dobry.