Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobre rękawiczki.
Rękawiczki wygodne, dobrze skrojone, żelu na nadgarstkach nie pożałowano, mogą się na początku wydawać odrobinę za ciasne, ale po dwóch tygodniach użytkowania zrobiły się w sam raz. Jakościowo bardzo dobre.
Super
Mąż bardzo zadowolony. Kupiłam rozmiar mniejsze niż sugerowały wymiary. Zgodne z opisem. Bardzo wygodne
super rękawiczki, dobrze leżą na dłoni, dobrze amortyzują od kierownicy, a przede wszystkim dobra cena.
wygodne, dobra jakość wykonania, dość ciasno wchodzą i ciężko się zdejmuje, ale w sumie ok.
Świetne rękawiczki tak po krótce. Jedyne co mogłoby być w nich poprawione to rzep na nadgarstku, za krótki i za sztywny.
Są ok
Bardzo wygodne i dobrze wykonane rękawiczki. Materiał jest przyjemny, dobrze leżą na dłoni i zapewniają pewny chwyt kierownicy. Na szosę, nawet na polskich drogach, sprawdzają się bardzo dobrze i skut ecznie poprawiają komfort jazdy. Jedyny drobny minus to dość cienka warstwa żelu, która przy jeździe gravelowej po bardziej nierównych nawierzchniach mogłaby być nieco grubsza. Mimo to jestem zadowolony z zakupu i mogę polecić ten model.
Zdają egzamin
Dobre minimalistyczne rękawiczki. Pewny chwyt.
Pasek jest mocno widoczny. Rękawiczki ok. Wygodne i dobrze się w nich jeździ.
To druga para, którą zamówiłem - słowem, są rewelacyjne. Na moim bracie również zrobiły ogromne wrażenie.
Wszystko ok.
Wyraźnie poprawiają komfort jazdy. Dobrze wentylowane i wygodne.
Polecam.
ok
Wygodne, fajnie się dopasowują do dłoni.
Produkt dobry
Produkt dobry elegancki