Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Cieniutka, przylegająca i bardzo przewiewna. Dobra jakość
Jest świetna! Doskonale uszyta, fantastyczny materiał.
Wkładka solidna nic tylko jeździć
Koszulka bardzo ładna, jakość naprawdę top. Jest przewiewna, wygodna, świetnie prezentuje się na sylwetce. Design jest naprawdę super i przyciąga wzrok. Jedna uwaga - kolor jest nieco mylący, w rzeczy wistości jest to jasniejszy brąz, bardziej kawa z mlekiem. Ale nadal warto, koszulka naprawdę jakości premium.
Super bluza na chłodniejsze dni. Koszulka termiczna + ta bluza i temperatura około 8oC nie stanowi problemu. Od przodu chroni od wiatru a siatka na plecach szybko odprowadza nadmiar ciepła.
Idealna.
Jakość i komfort TOP
Super jakość, na minus to, że lekko prześwituje.
Zamówiony towar czeka na praktyczne zastosowanie - sezon wkrótce
Super koszulka.
Ok
Dobre spodenki, wygodne, dobra cena.
Towar pierwsza klasa, polecam.
Spodenki świetnie wykonane. Brak na dole gumek rewelacja. Polecam.
wszystko gra - krój, wzór, materiał - polecam
Super dopasowanie i oddychalność koszulki. Chyba mój ostatni nr 1 na temperatury pod 30 i więcej stopni. Dopasowanie M-ki na 172cm idealne. Mały minus za brak zasuwanej kieszonki z tyłu.
Wykonana z dobrego materiału, przy szybkiej jeździe czuć opływający wiatr na barkach. Kupując weź rozmiar większy niż zazwyczaj. Nowoczesny krój.
Bardzo praktyczne spodnie, duży plus za kieszonki z siatki na udach. Rewelacyjna, wygodna wkładka. Materiał solidny może trochę za gruby na największe upały. Rozm. XL przy wzroście 186 i wadze 83kg - pasują idealnie.
Myślę, że spodenki warte swojej ceny. Nie za grube, nie za cienkie, po zrobionych 106 km tyłek nie boli.
piękna bardzo dobrej jakości koszulka
Jestem zadowolony z zakupu. Naprawdę dobra jakość i krój. Kupiłem rozmiar M przy 180cm i wadze 74kg. Polecam każdemu, warta tych pieniędzy.
Bardzo fajna bluza. Rozmiar S na 174cm i 70kg idealny.
Koszulka męska S pasuje w sam raz na damskie M (przy założeniu, że nie mamy zbyt szerokich bioder) - bardzo ładne kolory, komfortowa i dobrze dopasowana. Polecam!
Troszkę mała rozmiarówka, ale sama koszulka bardzo OK.
Rozmiarówka troszkę zawyżona, poza tym wszystko super.
175cm / 75kg L ok