Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo fajny rower. Jedynie do czego można się przyczepić, to lipna korba. Aż nie pasuje do takiego roweru. Zmieniłem na karbonową.
Wszystko ok. Rower super.
Super rowerek jestem bardzo zadowolony zrobione już ponad 1000km
Po przejechaniu 250 km jestem zachwycony. Super rower. Jeździłem w różnych terenach - począwszy od ścieżek rowerowych asfaltowych, poprzez leśne utwardzone, kończąc na górskich szlakach z korzeniami i kamieniami. Wszędzie spisywał się znakomicie. Czuć solidną jakość zamontowanych podzespołów. Długo się zastanawiałem, czy brać fulla, czy HT. Ten HT spisuje się bardzo dobrze nawet na trudnych trasach - uważam, że dla mnie LAPIERRE Overvolt HT był właściwą decyzją.
Bardzo fajny rower wszystko działa tak jak trzeba, polecam zakup.
Bardzo solidny, bardzo dobre materiały, tryb jazdy automatyczny jest bombowy.
Rowerem już przejechane pierwsze 100 km i jestem bardzo zadowolony, świetnie sobie radzi sam rower, jak i wspomaganie na trasach leśnych jak miejskich. Rower był u mnie już drugiego dnia po zamówieniu , bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony do transportu. Polecam.
Rower bardzo dobry, hamulce 4-tłoczkowe mocne, silnik Boscha 4 generacja 85Nm sprawdzony na trasach leśnych i kamienistych MTB o różnym nachyleniu, przebieg 125km. Polecam ten model.
Bardzo fajny rower, przyjechał o dziwo skręcony gotowy do użytku! Czego wcześniej nie zaznaczyłem, miłe zaskoczenie polecam!
Rower przyszedł wstępnie złożony tak jak ustaliliśmy. Dostawa / sprawnie wszystko się zgadzało . Nie wiem tylko jak wyciągnąć baterię z roweru ?
Rower bardzo dobry, fajnie się prowadzi ogólnie wszystko spoko. Zaskoczył mnie tylko fakt który wyszedł przy przeglądzie, że to nie jest rocznik 2026... ale może stąd ta cena.
Produkt ok! Jak w opisie. Wiem co zamawiałem:) Jednak powinniście lepiej dobierać przewoźnika albo baczniej kontrolować moment pakowania, bo karton był w znacznym stopniu uszkodzony. Kierowca powiedzi ał żeby się tym nie przejmować bo ujął to w jakiejś notatce i gdyby było coś nie tak to nie ma problemu że zwrotem….i odjechał. Na szczęście było wszystko ok
Dobrze skonfigurowany rower z dużą ramą. Brakuje jedynie kół 29” do ideału.
Wykonanie zewnętrzne absolutnie super! Jednak po przyjrzeniu pokazują się pewne mankamenty. Wewnątrz ramy (carbon!) znajdują się podtrzymki linek i przewodów. Te prawie się nie trzymają. Widać po wyję ciu akumulatora. Do roweru brak jest dobrego tłumaczenia lub nie ma go w ogóle, instrukcji ogólnej, instrukcji obsługi systemu napędowego (Pinon). Brak jest instrukcji uruchomienia (na co zwrócić uwagę, jakie materiały zastosować? Czy są zamienniki? Dużo czasu zajęło mi prozaiczne znalezienie ciśnienia w oponach, itp. Rower robi cudowne wrażenie, dobrze przylega do toru ruchu, ze względu na swoją masę dobrze się trzyma trasy, ale informacji potrzebnych jak na lekarstwo!
Bardzo fajny sprzęt w dobrej cenie i przyzwoitym osprzęcie. Silnik Brose robi robotę.
Super. Inny wymiar wycieczek rowerowych ograniczonych jedynie bólem pupy, ale wiosną to normalne.
Rower jak na razie sprawuje się rewelacyjnie, przesiadka z normalnego roweru to przepaść. Znacznie zwiększone zasięgi, ograniczone jedynie bólem tyłka. Dla mnie sztos.
Żonie rower odpowiada. Zobaczymy, jak będzie się sprawować dalej.
Rower sprawuje się bardzo dobrze, jak na razie zrobiłem nim dopiero 80km, więc za dużo nie mogę nic napisać, ale jak na razie jestem zadowolony.