Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super
Doceniam przede wszystkim komfort, solidne wykonanie i to, że części są łatwo dostępne. Rower prowadzi się pewnie i dobrze sprawdza się podczas zwykłych codziennych dojazdów. Uważam, że w swojej kateg orii oferuje dobrą jakość w stosunku do ceny.
Moja opinia użytkowania po przejechaniu 130+ km i serwisie gwarancyjnym. Rower kupiłem po porównaniu go z Unibike Geos - oba rowery były na mojej shortliście graveli ze względu na wygodną geometrię i pasujący do mnie rozmiar ramy. Observer wygrał karbonową ramą oraz brakiem przedniej przerzutki, co dla mnie było ważne (mimo że przerzutka Shimano w Observerze jest niższej klasy niż przerzutki w Geosie). Zakup prosty, przez internet z wysyłką do mechanika (tą opcję wybrałem) za którego musiałem dodatkowo zapłacić, ale złożył rower i wyregulował go pięknie. Sprzedawca nie dopracował jednak tego procesu: zapakował w karton instrukcję dla rowerów Corratec w jęz. angielskim i niemieckim. Na infolinii polecili mi pobrać instrukcję pod hasłem observer, która jest ogólna dla wszystkich rowerów (podejrzewam że nie mają instrukcji dla observera). Na infolinii zamieszanie co do daty przeglądu gwarancyjnego: raz powiedzieli że po 30 dniach a inny razem że do 30 dni (w ww. dokumentach znalazłem że do 30 dni jest wersją na piśmie). Jazda na gravelu Oxfeld Observer to przyjemność. Wygodna geometria, duże koła, dobra przerzutka i dobry osprzęt. Rower jest szybki, wydajny, i po prostu ładny. Jeździłem nim po mieście, po szosie, po szutrze oraz lesie i bezdrożach - w każdych z tych warunków rower jest szybki i stabilny. Warto zauważyć że rower preferuje dłuższe łuki przy skręcaniu. Największe plusy: doceniam rower za niską wagę, ponieważ często wnoszę go po schodach. Duża ilość karbonowych elementów dobrze pracuje podczas jazdy w mieście. Ma dużo miejsc montażowych, co w przyszłości pozwoli mi go przerobić na bikepacking. Największe minusy: zastosowane siodło (Selle Italia Model X) jest za bardzo twarde. Z tego co czytałem ten rower jest pierwszą karbonową propozycją firmy Dadelo, w związku z czym nie ma w internecie (05.2026) niezależnych informacji i testów roweru. Model wypuszczony w 2026 roku, będzie dopiero testowany przez pierwszych miłośników dwóch kółek. Wg mnie rower ok!
Bardzo fajny rower. Jedynie do czego można się przyczepić, to lipna korba. Aż nie pasuje do takiego roweru. Zmieniłem na karbonową.
Moje oczko w głowie.
Dobry i szybki rower.
Jeździ bez problemów nic się nie dzieje złego
Świetny rower! Byłam bardzo sceptyczna do elektryków. Dużo jeżdżę i teraz wiem jaka jest różnica między rowerem a rowerem! Polecam serdecznie
Świetny rower, kierownica lekko chodzi, podzespoły w większości półka powyżej średniej, jedyny minus to wydaje mi, że upadł wcześniej, bo rączka była lekko zmechacona, ale to już nie jest kwestia jako ści roweru. Ogólnie produkt rewelacja
Wszystko ok. Rower super.
Zakup spełnił moje oczekiwania i z przyjemnością polecam ten model innym osobom szukającym uniwersalnego roweru.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu roweru MTB OXFELD Crag 2.0. Rower prezentuje się świetnie w kolorze biało-czarnym, jest wygodny, dobrze wykonany i spełnia moje oczekiwania. Koła 29" bardzo dobrze sp rawdzają się podczas jazdy, a rozmiar S okazał się odpowiedni. Duży plus również za sprawną i miłą obsługę. Zakup oceniam bardzo pozytywnie i zdecydowanie polecam.
Super rowerek jestem bardzo zadowolony zrobione już ponad 1000km
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rower wygodny, rozmiar ramy w sam raz dla osoby o wzroście 165cm. Po wyjęciu z kartonu wymagał przykręcenia pedałów i 4 śrub przy kierownicy i można cieszyć się z jazdy :)
Po przejechaniu 250 km jestem zachwycony. Super rower. Jeździłem w różnych terenach - począwszy od ścieżek rowerowych asfaltowych, poprzez leśne utwardzone, kończąc na górskich szlakach z korzeniami i kamieniami. Wszędzie spisywał się znakomicie. Czuć solidną jakość zamontowanych podzespołów. Długo się zastanawiałem, czy brać fulla, czy HT. Ten HT spisuje się bardzo dobrze nawet na trudnych trasach - uważam, że dla mnie LAPIERRE Overvolt HT był właściwą decyzją.
Wszystko ok. Polecam.
Polecam.