Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Moja opinia użytkowania po przejechaniu 130+ km i serwisie gwarancyjnym. Rower kupiłem po porównaniu go z Unibike Geos - oba rowery były na mojej shortliście graveli ze względu na wygodną geometrię i pasujący do mnie rozmiar ramy. Observer wygrał karbonową ramą oraz brakiem przedniej przerzutki, co dla mnie było ważne (mimo że przerzutka Shimano w Observerze jest niższej klasy niż przerzutki w Geosie). Zakup prosty, przez internet z wysyłką do mechanika (tą opcję wybrałem) za którego musiałem dodatkowo zapłacić, ale złożył rower i wyregulował go pięknie. Sprzedawca nie dopracował jednak tego procesu: zapakował w karton instrukcję dla rowerów Corratec w jęz. angielskim i niemieckim. Na infolinii polecili mi pobrać instrukcję pod hasłem observer, która jest ogólna dla wszystkich rowerów (podejrzewam że nie mają instrukcji dla observera). Na infolinii zamieszanie co do daty przeglądu gwarancyjnego: raz powiedzieli że po 30 dniach a inny razem że do 30 dni (w ww. dokumentach znalazłem że do 30 dni jest wersją na piśmie). Jazda na gravelu Oxfeld Observer to przyjemność. Wygodna geometria, duże koła, dobra przerzutka i dobry osprzęt. Rower jest szybki, wydajny, i po prostu ładny. Jeździłem nim po mieście, po szosie, po szutrze oraz lesie i bezdrożach - w każdych z tych warunków rower jest szybki i stabilny. Warto zauważyć że rower preferuje dłuższe łuki przy skręcaniu. Największe plusy: doceniam rower za niską wagę, ponieważ często wnoszę go po schodach. Duża ilość karbonowych elementów dobrze pracuje podczas jazdy w mieście. Ma dużo miejsc montażowych, co w przyszłości pozwoli mi go przerobić na bikepacking. Największe minusy: zastosowane siodło (Selle Italia Model X) jest za bardzo twarde. Z tego co czytałem ten rower jest pierwszą karbonową propozycją firmy Dadelo, w związku z czym nie ma w internecie (05.2026) niezależnych informacji i testów roweru. Model wypuszczony w 2026 roku, będzie dopiero testowany przez pierwszych miłośników dwóch kółek. Wg mnie rower ok!
Zakup tego sprzętu okazał się w moim przypadku strzałem w przysłowiową 10. Rower jest lekki, wygodny do jazdy. Świetnie sprawdza się w terenie oraz na asfalcie. Osprzęt, w jaki jest wyposażony mój mod el, spełnia wszelkie moje oczekiwania. Dodatkowym atutem jest wygląd - kolor robi robotę, prezentuje się rewelacyjnie. Jazda to sama przyjemność. Trochę trzęsie po ścieżce w lesie lub parku ale tak wygląda jazda gravelem. Poza tym jest szybko, zrywnie, responsywnie, a sama jazda sprawia wielką frajdę. Za każdym razem pojawia się wielki uśmiech na twarzy jak zasiadam pełen energii do jazdy przed siebie, nie istotne w jakim kierunku :) Polecam gorąco!
Rower spełnia wszystkie stawiane przed nim zadania. Świetnie sprawdza się zarówno podczas codziennych przejazdów, jak i dłuższych wycieczek. Geometria ramy jest wygodna, a prowadzenie pewne i przewidy walne. Największą zaletą tego modelu jest rewelacyjny stosunek jakości osprzętu do ceny zakupu. W tej półce cenowej trudno znaleźć konkurencyjny rower oferujący tak dobre wyposażenie. Wszystkie komponenty działają bez zarzutu, a całość sprawia wrażenie solidnej i dobrze przemyślanej konstrukcji. Po przejechaniu wielu kilometrów mogę śmiało polecić ten rower osobom szukającym uniwersalnego, niezawodnego sprzętu w rozsądnej cenie. Zakup uważam za bardzo udany.
Bardzo dobry
Rower godny polecenia.
dobry
Super rower, jeździ się dobrze przychodzi od razu złożony - tylko imbusa potrzeba, żeby przekręcić kierownicę.
Przymierzałem się do zakupu Canyona Grizl z amorem ale ten Ghost w takiej cenie to połowa tego co na Gryzlaka. Rower spełnia dokładnie moje oczekiwania. Lekki i zwinny, amor Foxa jest niesamowity i id ealnie tłumi nierówności powodując komfort w dłoniach. Nie szukałem sztywnego gravela do ścigania tylko uniwersalnego z amortyzacją w każdy teren. Osprzęt daje radę ale wiadomo to zawsze można wymienić na coś lepszego. Rama z karbonu genialna i łatwo się ją samemu okleja. Wygodna kierownica i zadziwiająco dobre siedzisko. Geometria na mój wzrost 183cm w rozmiarze L jest idealna. Na tych oponach można spokojnie pędzić 40-45km/h z kolarzówkami. Przy drugim zestawi kół na szosę i możliwości blokowania amortyzacji ma się praktycznie 2w1. To mój pierwszy Ghost w historii pedałowania i jestem pozytywnie zakończony. P O L EC A M jeśli szukasz lekkiego, zwinnego roweru, którym wjedziesz wszędzie w dobrej cenie
Świetny rower, solidny sprzęt i bardzo lekki. Carbon tutaj mocno oddaje. Trochę twardawe siodełko, ale cała reszta klasa. Bardzo dużo możliwości regulacji i ten napęd - petarda. Polecam! :)
Rower daje mnóstwo przyjemności z jazdy, do wielodniowych wypadów i do codziennego kręcenia, zdecydowanie polecam
Szybka dostawa, wszystko zgodne z zamówieniem. Rower bardzo ładny, lekki i wygodny, a jednocześnie solidny i świetnie wykonany. Wymienione jedynie siodełko. Póki co, przejechane tylko kilkadziesiąt km i na ten moment wszystko działa naprawdę dobrze.
Rower zgodny z opisem, odpowiednio zapakowany, prosty w montażu.
Bardzo dobry rower. Nie jeździłem wcześniej gravelem, więc to opinia osoby początkującej. Mimo to, polecam. Bardzo lekki, wygodny, przerzutki działają bardzo płynnie i gładko. Świetne hamulce. Sprawdz a się świetnie zarówno w mieście, lesie czy na szutrowych drogach. Polecam serdecznie.
Bardzo udany zakup, rower całkiem ok, jedyne co mi się nie widzi to tylne hamulce, ale po przeglądzie i regulacji mam nadzieję, że też będzie ok.
Kupił bym jeszcze raz, sztywny i komfortowy zarazem - około 8000 km za nami.
Super rower, leciutki, pięknie chodzi wszystko, na razie wszystko śmiga :))
Wybrałem z uwagi na dużą zawartość węgla w tej cenie (i nie żałuję!). Przy tej masie pod górkę zbiera się jak rakieta. Z wyglądu jest prosty, wręcz minimalistyczny, ale mi to bardzo pasuje. Elega ncko pochowane linki także robią robotę. CAŁY osprzęt jest wysokiej klasy (nie przyoszczędzono np. na kołach czy siodełku). + masa + osprzęt (i to nie tylko napęd!) + dużo punktów montażowych pod bikepacking + integralność jako całość -/+ wygląd, jeśli lubisz (lub nie) minimalistyczny styl
Jestem bardzo zadowolony. Niewielki upgrade i jest super
Rower zgodny z zamówieniem. Polecam
Rower bardzo dobrze zabezpieczony. Dobra cena oraz jakość wykonania. Nowoczesny design ramy, której geometria pozwala na wygodną jazdę. Szkoda nie ma możliwości wyboru długości sztycy bo okazała się n iestety za długa i trzeba było zmienić na inną.
Z czystym sumieniem mogę wystawić najwyższą ocenę – zarówno dla sklepu za profesjonalną obsługę, jak i dla samego roweru. Ghost Asket Full Party to model, który w świecie graveli wyróżnia się czymś wi ęcej niż tylko efektowną nazwą. Po przejechaniu pierwszych tras mogę potwierdzić: ten rower naprawdę "rozmawia" z nawierzchnią. Dlaczego ten model to strzał w dziesiątkę? • Geometria z pazurem: Jako specjalista doceniam progresywną geometrię ramy. Ghost postawił na komfort znany z rowerów MTB, co sprawia, że Asket jest nieprawdopodobnie stabilny na zjazdach i technicznych sekcjach, nie tracąc przy tym zwinności na szosie. • Adaptacja do terenu: To, o czym wspominałem – rower genialnie dopasowuje się do drogi. Widelec amortyzowany (Rock Shox Rudy) robi tu kolosalną robotę. Wybiera drobne nierówności i oszczędza nadgarstki, co przy dłuższych wyprawach wyprawach typu bikepacking jest bezcenne. • Osprzęt "Full Party": Konfiguracja nie wymaga żadnych ulepszeń na start. Napęd SRAM Apex/Rival działa precyzyjnie, a hydrauliczne hamulce dają pełną kontrolę nawet w błocie czy deszczu. • Wielozadaniowość: To nie jest tylko rower szutrowy. Dzięki licznym punktom montażowym i regulowanej sztycy (dropper post), Asket w sekundę zmienia się z wyścigówki w terenowego długodystansowca.
Bardzo solidny sprzęt! Rower jest bardzo dobrze wykonany - lekka rama, bardzo dobry osprzęt - bardzo dobry stosunek jakość/cena. No a poza tym, jest bardzo ładny :) Polecam!