Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super
Moje oczko w głowie.
Świetny rower, kierownica lekko chodzi, podzespoły w większości półka powyżej średniej, jedyny minus to wydaje mi, że upadł wcześniej, bo rączka była lekko zmechacona, ale to już nie jest kwestia jako ści roweru. Ogólnie produkt rewelacja
Jestem bardzo zadowolona z zakupu roweru MTB OXFELD Crag 2.0. Rower prezentuje się świetnie w kolorze biało-czarnym, jest wygodny, dobrze wykonany i spełnia moje oczekiwania. Koła 29" bardzo dobrze sp rawdzają się podczas jazdy, a rozmiar S okazał się odpowiedni. Duży plus również za sprawną i miłą obsługę. Zakup oceniam bardzo pozytywnie i zdecydowanie polecam.
Polecam.
Rower rewelacyjny, godny polecenia, dobra cena
Rower złożony został w naprawdę dobrych komponentów. Rzadko kiedy w tej cenie można dostać sztywne osie, czy lepszy amortyzator. A tu proszę. Syn jest bardzo zadowolony i szaleje na rowerze. Polecam. Fajny sprzęt.
Bardzo dobry, pomimo rozmiar XL lekki i sprawny rower
Kupiłam dla syna 19 lat, jest bardzo zadowolony. Sama tez nim jeżdżę i tez uważam, że super
Rower zakupiony dla 11latka. Wszystko w rowerze działa poprawnie. Syn jest z niego bardzo zadowolony - to najważniejsze.
Polecam
Bardzo fajny rower.
Super rower, polecam.
Fajny rower, działa przyjemnie. Po jakimś czasie wymaga lekkiej regulacji, ale to normalne linki się rozciągają. Godny polecenia.
Wszystko ok.
Bardzo fajny rower w dobrej cenie. Osprzęt może nie jest najwyższej klasy, ale w tym przedziale cenowym na prawdę sensowny. Hydraulika i blokada amortyzatora na kierownicy na duży plus. Rower godny po lecenia.
Szybka dostawa, bajecznie prosty montaż i super kontakt ze sklepem, polecam!
Spoko rower jak dla mnie wystarczy, jeżdżę nim po leśnych szlakach i daje radę, na asfalcie też się dobrze jeździ. Polecam.
Super.