Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Słodkie trochę.
Świetny, niesłodki, nienarzucający się.
Ok
Super, działa
Znakomity produkt Dextro - cały asortyment Dextro 10/10.
Dobre. Mi osobiście smak podchodzi. Nie jest bardzo słodkie.
smak super, działa dobrze, 10/10
Słodki, ale nie za słodki. Najlepszy, jaki miałem, ale teraz wybieram tańsze opcje.
Bardzo smaczne, dobrze przyswajalne żele. Chyba najlepsze z tych, które dotychczas testowałem.
Przydał się na półmaratonie, życiówka zrobiona, bez żeli by się nie udało. Smaczne i robią swoją robotę!
Spoko smak, nie za słodki, nie jest mdły. Niby lepszy profil węglowodanów niż Isostar, ale nie jestem w stanie ocenić różnicy na poziomie odczucia.
Mi smakuje, a zawartość saszetki akurat do rozpuszczenia w bidonie.
Skuteczny
Skuteczny.
Dobry w smaku i dostarczający energii żel. Używam wielokrotnie i jestem zadowolony z działania. Nie ma skurczów nawet przy długich trasach. Raz na godzinę ciężkiego treningu zużywam jedną porcję i jes t ok.
Wszystko zgodne z zamówieniem.
Nawadnianie organizmu najwyższym poziomie, przyjemny smak pomarańczy POLECAM.
Bardzo dobry smak cytrynowy ani w ogóle nie słodki super, dobrze nawadnia organizm. POLECAM.
Jest moc na korbie! Polecam.
Mi pasuje.
Bardzo dobry napój izotoniczny, przyjemny smak cytrynowy.