Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
super buty na wiosnę i jesień i lekką zimę. Trzymają ciepło, nawet jak trochę przemokną. Wytrzymują lekki deszcz i wtedy stopa jest sucha, przy większych ulewach mogą przemoknąć, ale trzymają ciepło, mi stopy nigdy w nich nie zmarzły, zaleta GOORETEXu. Polecam
Bardzo dobry produkt, idealnie sprawdzi się do roweru MTB. Wygodna podeszwa, trwały materiał. Warto wziąć nieco większy rozmiar niż zwykle
Fajne buty turystyczno-wyprawowe :)
Super
Pasują idealnie, duży komfort.
Kolejna para od NW. I nie ostatnia ...
Buty wygodne, rozmiar 44 idealnie pasuje.
Polecam.
Buty ok. Zgodne z zamówieniem. Na razie testuję.
Super buty, poprzednie miałem Shimano w podobnej cenie te jak dla mnie wygodniejsze.
super polecam
Na zimę i w Himalaje idealne!
Rewelacja zgodnie z zamówieniem, wszystko się zgadza. Rozmiar oraz kolor super. Polecam
Ok
Ok
Szybka wysyłka. Buty super!
Bardzo dobre, używam dwa lata. Wygodne i trwałe. Wygodne do chodzenia, blok schowany w podeszwie, system wiązania jest super
Kupione dla syna do jazdy enduro na pedałach platformowych. Dobrze się kleją do pedałów, noga nie spada, odpowiednio sztywne. Fajnie wyglądają. Udany zakup.
Fajne buciki.
Rewelacja.
Wygodne i dobrze trzymają stopę. Będą pasowały na nieco szersze stopy.
Są to buty zimowe, i trochę trzeba wziąć na to poprawkę, że podobnie jak zimowych butach do chodzenia tzw. performacne schodzi na drugi plan gdy na pierwszy wychodzi ogrzanie stopy. Trzeba się przyzwy czaić, że sztywna cholewka i jedno zapięcie nie dają fajnego dopasowania jak w letnich butach... ale dają całkiem sporo miejsca na ruszanie palcami i jedno pokrętło mniej do zawalania błotem. A jako zimowe buty spełniają swoją funkcję - jest ciepło. Zdecydowanie są to buty kolarskie, a nie na dojazdy do pracy. Aby było komfortowo trzeba kręcić w 2 strefie, tak aby ciało dawało trochę ciepłą. Więc jak nie chcesz się spocić, to stopa pewnie też zmarznie. Co ważne przy wyborze: są na tyle wodoodporne, że śnieg czy wilgotna roztopowa jezdnia przy 2-4h jazdach ich nie ruszają. Jeśli nie masz zamiaru w nich jeździć w deszczu lub grubych kałużach, to wersja bez GoreTexu starczy. A dla narzekających na system Northwave: palcem podciągamy języczek i wyciągamy stopę, to stopa rozsuwa linkę. Jest sprawnie i szybko.
Moja druga już para , bardzo dobrze wykonane buty dla osób z szeroką stopą oraz wysokim podbiciem . W moim przypadku but 43 gdzie normalnie używałam 42 , godne polecenia i uwagi.
Jeszcze nie używane, ale pasują i wyglądają dobrze. Polecam.