Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Normalnie noszę rozmiar 45 ale trzeba brać 2 numery większe i pasuje idealnie
Produkt jest dobry, jakość warstwy butów matowa i miła w dotyku, ponadto szybkie zakładanie i zdejmowanie, tylko należy pamiętać, żeby zamówić rozmiar większy. Wg. mnie jest zaniżona rozmiarówka. Nato miast, jeśli chodzi o logistykę, to jest dramat. Jeśli kupuję buty i chcę je wymienić na większe, to sklep reaguje bardzo szybko, natomiast In Post reklamowane buty odbiera po 5 dniach. Tak się złożyło, że cała operacja od zakupu po wymianę to 20 dni.
na lato super
Buty bardzo dobrze trzymają się platform.
bardzo dobre wkladki polecam !!!
FIVE TEN klasa sama w sobie
super buty na wiosnę i jesień i lekką zimę. Trzymają ciepło, nawet jak trochę przemokną. Wytrzymują lekki deszcz i wtedy stopa jest sucha, przy większych ulewach mogą przemoknąć, ale trzymają ciepło, mi stopy nigdy w nich nie zmarzły, zaleta GOORETEXu. Polecam
Mięciutkie i wygodne, stopa odpoczywa, pewnie przyśpiesza regenerację również :)
Ochraniacze sprawdzone w boju, jazda 365 km, 7 godzin w deszczu, buty suche ponad 3 godziny, potem zaczęły puszczać od dołu, ale przy takiej ulewie, to się nie dziwię. Mimo wszystko, nogi nie zmarzły, bo ochraniacze chroniły przed wiatrem i wyziębieniem. super trzymały się nogi, nie zjechały z łydki przez całą drogę. POLECAM!!!
Robią robotę, oczywiście to nie to samo co ocieplane zimowe buty rowerowe za kostkę nie oszukujmy się ale dają na kilka godzin jazdy w miarę możliwy komfort termiczny.
Doskonałe buty. Bardzo wygodne Polecam.
Bardzo dobry produkt, idealnie sprawdzi się do roweru MTB. Wygodna podeszwa, trwały materiał. Warto wziąć nieco większy rozmiar niż zwykle
Super buciki, chcę takie drugie
Oceniam na 6+ , sprawdzają się rewelacyjnie zimą , jesienią, stopy nie marzną i nie przemakają a cena za komfort bardzo niska w stosunku do innych.
Działają:)
Dobre na ciepłe dni. Dobrze dobrałem rozmiar, tak trochę więcej niż mam stopę. Jest w nich wygodnie. Można też normalnie chodzić. Jak nie trzeba się wpinać to akurat buty.
Wygodne i przewiewne.
Super buty. Wygodne i z dobrą wentylacją
Produkt warty swojej ceny. Kręci się elegancko.
Wszystko ok.