Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Produkt jest dobry, jakość warstwy butów matowa i miła w dotyku, ponadto szybkie zakładanie i zdejmowanie, tylko należy pamiętać, żeby zamówić rozmiar większy. Wg. mnie jest zaniżona rozmiarówka. Nato miast, jeśli chodzi o logistykę, to jest dramat. Jeśli kupuję buty i chcę je wymienić na większe, to sklep reaguje bardzo szybko, natomiast In Post reklamowane buty odbiera po 5 dniach. Tak się złożyło, że cała operacja od zakupu po wymianę to 20 dni.
Doskonałe buty. Bardzo wygodne Polecam.
Super buciki, chcę takie drugie
Super buty. Wygodne i z dobrą wentylacją
Bardzo lekkie i wygodne buty, polecam.
Bardzo dobre buty spełniają oczekiwania
Pod każdym względem na pięć gwiazdek! Polecam.
Świetne buty, wygodne, lekkie i solidne. Elastyczne, bardzo dobrze się w nich chodzi po zejściu z roweru. Na rowerze dobrze trzymają stopę. Miejsce wpięcia sztywne i trochę za bardzo wyczuwalne pod st opą, trzeba sobie dobrze ustawić i chyba po prostu się przyzwyczaić. Pojedyńczy ściągacz BOA działa bardzo dobrze
Super. Idealne. Kupiłam dwa rozmiary większe niż normalne buty. No i pasują.
Polecam bardzo wygodne i szerokie
Super jakość -cena
Buty po prostu świetne, lekkie, przewiewne i wygodne. Używam ich do roweru szosowego i chociaż to są buty dedykowane MTB to wyglądają na szosie bardzo ok. Zakup był przemyślany. Na moim rowerze sporo zwiedzam i czasami muszę chodzić a one do tego nadają się idealnie. Model "wyższy" (sh-xc503) wydawał mi się za sztywny. Niewątpliwym atutem jest zapięcie boa. Można w razie potrzeby regulować but nawet w czasie jazdy. Ciekawostką jest natomiast rozmiarówka. Parę lat temu kupując buty Shimano wg porad z netu wziąłem numer większy i buty były ok. Teraz żeby dopasować musiałem wybrać 2numery większe. Dostępne tabele rozmiarów firmowe mówią coś innego. Polecam i to bardzo. Wysyłka na czas i wszystko super. Sklep polecam również.
Bardzo dobre buty, polecam
Bardzo wygodne
Bardzo wygodne
To mój drugi już komplet. W pierwszym wystąpiła drobna usterka fabryczna. Złożyłem reklamację do sklepu, która została bardzo sprawnie rozpatrzona. Buty lekkie i wygodne. Polecam.
Świetne, sztywne buty, dobrze trzymają stopę, polecam.
Najlepsza marka butów rowerowych ever! Zakupy w CentrumRowerowym też na najwyższym poziomie, wysyłka błyskawiczna, bo buty były u mnie już następnego dnia. Świetny asortyment, dobre ceny i pełna profe ska. Zdecydowanie polecam!
Bardzo na tak.