Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Ochraniacze sprawdzone w boju, jazda 365 km, 7 godzin w deszczu, buty suche ponad 3 godziny, potem zaczęły puszczać od dołu, ale przy takiej ulewie, to się nie dziwię. Mimo wszystko, nogi nie zmarzły, bo ochraniacze chroniły przed wiatrem i wyziębieniem. super trzymały się nogi, nie zjechały z łydki przez całą drogę. POLECAM!!!
Robią robotę, oczywiście to nie to samo co ocieplane zimowe buty rowerowe za kostkę nie oszukujmy się ale dają na kilka godzin jazdy w miarę możliwy komfort termiczny.
Działają:)
polecam
Ciepłe i bardzo trwałe. Byłem pozytywnie zaskoczony.
idealne 10/10
Różne opinie czytałem przed zakupem - po 300 km moja jest bardzo pozytywna. Przy kilkustopniowych temperaturach, silnym, zimnym wietrze, czy w trakcie jazdy w deszczu bardzo fajnie docieplają stopy. Bardzo wygodne zakładanie - mając buty w rozmiarze 43,5 wybrałem ochraniacze 44-45 i to był bardzo dobry wybór. Ochraniacze wykonane są z przyjemnej w dotyku, elastycznej i miękkiej pianki. Przez to faktycznie podatne są na uszkodzenia mechaniczne - jeśli się zwróci na to uwagę w trakcie użytkowania, więcej jeździ niż biega to powinny posłużyć dłużej niż jeden sezon.
Godne polecenia, fajnie siedzą na bucie.
łatwość założenia, wygoda, wszystko na plus, nie sprawdziłem póki co w ulewnym deszczu; w normalnym ok
Polecam.
dobre ochraniacze na deszcz
Spełniają swoją rolę
Bardzo ładne, polecam.
Nie mam zastrzeżeń.
Trochę za duże na rozmiar buta 43 (wg mnie) ale da się użytkować bez problemu. Ogólnie bardzo wygodne i łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.
Noski spełniają swoje zadanie. Do butów "zimowych" Shimano MW5 w rozmiarze 45 są na styk, do zwykłych MTB letnich w rozmiarze 46 pasują idealnie. Jak na razie nie ma widocznych uszkodzeń, przetarć itp . Jestem zadowolony z zakupu. Dodam jeszcze że pasują do bloków spd.
Zdały egzamin.
Dobre, mocne, sprawdziły się w każdych warunkach do -3° bez problemu. Nie przepuszczają wody. Po 3 latach spód się wytarł i już nie trzymają się na nodze jak na początku, ale służą do dzisiaj.
Rewelacja.
Jeździłem w nich przez większość suchych zimowych dni. Przy -10 zaczyna się robić mimo wszystko i tak nieprzyjemnie. Niewykluczone, że to wina moich przewiewnych butów, które mają kratki na dole. Shim ano RC300.
Dobrze wykonane i dobrze dopasowane. Ochraniacze utrzymują ciepło. Polecam.