Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Robią co powinny - utrzymują powietrze w środku
Polecam. Zgodne z opisem.
Dobra, trwała i dosyć lekka.
Ok
Wszystko ok, polecam.
Wszystko ok.
OK
Szybko i w terminie.
Sprawnie i szybko.
Nic dodać, nic ująć, nie więcej co pisać. Miłego dnia.
Dętka założona, nie stwierdziłem żadnych wad, szczelna.
super produkt