Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Szybka opona gravelowa
Używam je w elektryku od kilku lat. Małe opory toczenia, ciche, przejechany dłuższy dystans na jednym ładowaniu akumulatora w stosunku do poprzednich. Najważniejsza zaleta - wkładka antyprzebiciowa, n ie udało mi się jeszcze ich przebić.
Super zapakowane, polecam.
Bardzo fajne opony i nareszcie proste.
Myślałem że na feldze 40mm nie uzyskam owalu. Ale jest to możliwe z tą oponą. Polecam
To jest jakość.
Opona pancerna i w dodatku ma małe opory toczenia. Zdecydowanie polecam.
Super polecam
Świetna opona, polecam w 100%
W tej cenie rewelacja.
Świetne opony założyłem je na tegoroczny Bałtyk 600. Jechałem 530km na 3barach w różnym terenie. Szybkie opony a do tego ciche jak dla MTB roweru. Zadowolony z zakupu pozostały dystans ze względu na p odjazdy na 2.5barach również świetnie sobie radziły dobra przyczepność, pewne trzymanie na luźnej nawierzchni. Fakt wrażenie z tyłu jakby czasem pływały, sprawdzone na korzeniach, piaskach morskich wydm, szutrze różnej jakości, asfalcie, polnych i leśnych drogach. Poprzednio jeździłem na Vittoria Aggaro 27.5x2.6. Kupiłem ze względu że jeżdżę dużo po asfalcie do pracy jak i pod zawody PBT Bałtyk600. POLECAM, brak jakiegokolwiek kapcia podczas zawodowe. A przejechałem na nich już 1400km
Ładny wygląd, dobra jakość w rozsądnych pieniądzach.
Genialne opony.
Kapitalne opony- tradycyjnie jakość Schwalbe nie pozostawia żadnych wątpliwości, a ponadto w tej wersji wyglądają epicko. Polecam!
Opony dobrej jakości. Wizualnie bardzo ładne.
Polecam