Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Przyzwoita opona w sam raz na treningi szosowe, polecam.
Świetnie wykonane, lekkie opony. Używałem w wersji 28c z dętkami TPU - teraz czas na 30c.
Po 1kkm - szybka, ładnie wskakuje na obręcz, na mleku póki co żadnych problemów.
Świetne. Nie sprawiają trudności przy zakładaniu. Pierwsze jazdy na nich super!
Po pierwszej jeździe jestem zadowolony. W terenie spisują się świetnie. Na szosie trochę słychać ale nie ma co się dziwić.
Na dojazd do pracy po drogach rowerowych są wystarczające.
Świetna opona. Bardzo wytrzymała. W końcu nie boję się jeździć po kamieniach i korzeniach ma leśnych drogach rowerowych. Polecam.
Na razie przejechane tylko kilkadziesiąt km, ale wrażenia bardzo dobre. Dość trudno zakłada się pierwszy raz, przy kolejnych było już znacznie lepiej. Opona wydaje się być solidniejsza niż Maxxis Ramb ler, którego używałem poprzednio. Grubsze są ścianki boczne, a guma w tych oponach wydaje się być bardziej miękka i jest bardziej klejąca, przez co trudniej wkłada się ją na felgę i nie było tych charakterystycznych dźwięków wskakiwania na felgę przy pompowaniu. Trzeba było spuścić powietrze, nasmarować ranty opony i potem już było ok.
Polecam.
Wspaniała, cicha, przyjemnie komfortowa, szybka i dobrze trzymająca się nawierzchni. No mojej obręczy wychodzi nieco szerzej niż nominalne 40 mm. Jest około 43 mm
oki
Kolejna opona do przełaju na lato (szerokość 32 mm).. przejechane jak do tej pory nie całe 1000km. Dwa komplety na dwóch rowerach, trochę po suchym, trochę po mokrym, bez niespodzianek. Jeszcze nie mi ałem okazji przetestować w trudniejszym terenie, ale pierwsze wrażenie pozytywne...
Cena adekwatna do jakości, super się toczą i elegancko szumią.
Sztos
Ciężko powiedzieć nie jeździłem zbyt wiele. Na mojej dość szerokiej feldze ułożyła się na 40.
Szybka dostawa i w dobrej cenie
Świetna opona, przetestowana już w suchych i mokrych warunkach. Cicha, szybka, w obręczy o szerokości wewnętrznej 21mm trzyma wymiar 28mm , mega wygodna na niższym ciśnieniu . Polecam
Bardzo dobre opony, przejechałem ok 100km i czuć, że są mocne. Jeździłem po asfalcie suchym, mokrym, po piachu i ścieżkach leśnych i tzw. trelince. Wszystko jest ok, polecam
Dla mnie fajne opony, po zamianie z hybrydowych 35 na zero road komfort jazdy i prędkość trochę wyższe
Spoko się lata