Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Działa dobrze. Polecam!
Jest ok.
Jest dobry POLECAM!
Dobry suport za dobrą cenę
Jak na razie ideał
Bardzo dobry support, wymiana bezproblemowa
Ok.
Ok
polecam
Dobry produkt
Produkt nowy, wszystko działa ok.
Fajny, pasuje, chodzi.
Bardzo fajny suport. Na plus zasługują gumowe uszczelki. Bardzo długi gwint od strony nienapędowej. Trzeba to wziąć pod uwagę, bo może czasami do starszych ram nie pasować.
Wszystko ok.
Rewelacja
Wszystko zgodnie z opisem.
Zgodny z opisem. Sprawdza się