Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Bardzo dobra kurtka, mała, oddychająca i wodoodporna
Pięć godzin jazdy komfortowo. Polecam
najwygodniejsze spodenki na rower jakie mam. najdłuższy dystans 180 km. trochę bolało po 8 godz. siedzenia
:)
:)
super rękawiczki, dobrze leżą na dłoni, dobrze amortyzują od kierownicy, a przede wszystkim dobra cena.
lekkie i fajne, nadają się na rower i inne sporty
ok
Super sprawa
Są ok
Spoko bibsy.
Kask kupiony do biegówki oxfelda dla dwulatka. Świetnie wykonany, lekki, super malowanie. Młody zakłada i nosi po mieszkaniu, bo chce:)
Zdają egzamin
Imo najlepsze skarpetki na rower w stosunku do ceny.