Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super są
Produkt bardzo dobry
super produkt i cena.
Polecam zgodna z opisem
Bardzo wygodne
Ciepłe i Super materiał
Wszystko jak w opisie, nie trzeba tej marki reklamować.
Spodnie na żywo wyglądają ekstra, mają piękny żywy kolor i są świetnie wykończone - widać, że to najwyższa półka. Przetestowałem je w majówkę podczas względnie wysokiej temperatury i mogę powiedzieć, że nadają się na okres letni, bo wentylacja jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o dopasowanie to tu ciężko mi konkretnie napisać, gdyż ostatnio minimalnie przytyłem i gdy zawsze brałem rozmiar maks 30, tak teraz wolałem wziąć 32 i gdy je włożyłem, uznałem, że chyba optymalnie byłoby 31. Niemniej spodnie mi nie spadają i nie są mocno luźne, ale po włożeniu ochraniaczy pod spód mimo wypełnienia materiał wokół kolan trochę się fałduje, ale dzięki temu, że jest więcej luzu, byłem w stanie włożyć pod spód nawet moje plastikowe foxy titan pro! Tak czy siak, spodnie polecam. Kieszenie jedynie mogłyby być bardziej pojemne, ale dobrze, że w ogóle są.
Spodnie super.
Super produkt. Prawdziwe zimowe spodnie. Na zimowej Watasze sprawdziły się rewelacyjnie.
Super produkt. Prawdziwe zimowe spodnie. Na zimowej Watasze sprawdziły się rewelacyjnie.
super polecam